Apie mus

Mūsų įmonė, įkurta 2017 metais Šiauliuose. Esame specializuoti baldų gamintojai. Gaminame kokybiškus ir patvarius minkštus baltus baldus, tokius kaip sofos, foteliai ir lovos. Mes puikiai suprantame, kad namai yra svarbūs visiems, todėl stengiamės pagaminti baldus, kurie atitiktų kiekvieno mūsų kliento poreikius ir pageidavimus.

Darome viską, kad sukurtume stilingus, patogius ir išskirtinius baldus, kurie jūsų namams suteiks išskirtinumo ir jaukumo jausmą. Dirbame su Lietuvos bei europos rinkoje ir siūlome platų baldų asortimentą. Taip pat didžiulę dalį mūsų baldų eksportuojame į Švediją, kurie yra labai vertinami už savo kokybę ir unikalumą.

Mūsų įmonė buvo įkurta vieno asmens, tačiau per šį laikotarpį mes išaugome iki 31 darbuotojo kelektyvo, kurie deda pastangas, kad jūsų namuose būtų jauku ir patogu. Mes visada stengiamės atsakyti į kiekvieno kliento klausimus ir padėti jums pasirinkti tuos baldus, kurie tikrai atitiktų jūsų poreikius.

Jeigu ieškote kokybiškų ir stilingų baldų, kreipkitės į mūs, ir mes su džiaugsmu padėsime jums pasirinkti tinkamus baldus.

Meniu